Доставка

Кур'єрська доставка

По бажанню клієнта, здійснюємо кур'єрську доставку по Львову, незалежно від вартості замовлення. Доставка по Львову здійснюється безкоштовно, при замовленні на суму від 5.000 грн.

Транспортні перевізники

Де б Ви не знаходились, Ви завжди отримаєте свою продукцію. Завдяки широкій дилерській мережі і якості послуг, ми вибрали три перевізники для доставки поліграфічної продукції: "Нова Пошта", "ІнТайм" та "Гюнсел"

Самовивіз

Після виготовлення Вашої поліграфічної продукції, ми повідомимо Вас про виконання роботи. Ви зможете самостійно забрати замовлення з друкарні, яка знаходиться за адресою місто Львів, вул. Б.Хмельницького, 63

Способи оплати

LiqPay

З допомогою системи LiqPay Ви можете оплатити замовлення в онлайн режимі з будь-якої карти Visa або Mastercard, а також через систему Приват 24. Усі платіжні дані будуть відображатись в вашому особистому кабінеті.

Банківський платіж

Ми передбачили можливість співпраці з юридичними особами. Після оформлення замовлення, ви отримаєте рахунок, по якому зможете здійснити банківський переказ та оплатити поліграфічні послуги

Готівкою

Розрахунок готівкою або банківською карткою Ви можете здійснити в офісі нашої компанії за адресою: м.Львів, вул.Б.Хмельницького, 63 при самовивозі або в відділенні транспортного перевізника при отриманні замовлення.
2021 Всі права захищено. | LATONA
Сайт розроблено в: Yellow Web&Marketing