Відгуки

Світлана Грицик

Директор, ПП "Істар"

Найперше, що я ціную в роботі підприємства «Латона» - це професіоналізм. Я знаю, що мені тут завжди дадуть кваліфіковану пораду щодо виконання того чи іншого замовлення. А ще – робота виконується в передбачені терміни, не приходиться червоніти перед замовником та розповідати байки «чому щось пішло не так». Тому і надалі при потребі буду звертатися до «Латони». Світлана Грицик, ПП «Істар»

Станіслав Котлярчик

Директор компанії "ДРУК" www.digitaldruk.com

Привіт,майбутнім клієнтам компанії "ЛАТОНА")
Хочу поділитись з вами своїм враженням від нашої співпраці. Якість - те, що очікую. Терміни - вчасно, точно як домовляємося. Ціни - задовільні, в наш час досить не високі. Люди в компанії приємні, з якими хочеться мати справу.

Наталія Гузар

Велике дякую усьому колективу друкарні "Латона", які завжди вчасно та якісно виготовляють продукцію. Окрема подяка керівному складу, який формує лояльні ціни та зажди йде на зустріч своїм замовникам. Та дякуємо за плідну, теплу співпрацю, надіюсь тривалу!

Володимир Бакликов

Директор, ПП «Технології рішень»

З друкарнею «Латона» співпрацюємо вже 8 років. І весь цей час - ідеальна якість поліграфії та професійність. Дуже задоволені швидким та якісним друком наших тиражів, відповідальним дотриманням зазначених термінів. Колектив надзвичайно дружелюбний, комунікація та розуміння завдання відбуваються з легкістю. За вісім років ми замовляли у «Латони», напевно, усі види друку - тираж виконується будь-якої складності, передача кольору завжди на всі 100%. За час нашої співпраці фахівці друкарні «Латона» «витягували» нас із нереальных дедлайнів та примудрялись при цьому створити надзвичайне друкарське диво. Тому наше підприємство впевнено рекомендує усім друкарню «Латона»! За якість друку, відмінній менеджмент та професійне виконання замовлень. Так тримати!

Сергій Дивін

Директор, Українські Радіо Системи (ТМ «БиЛайн»)

Дуже приємно співпрацювати з друкарнею "Латона", спочатку приємно здивувало грамотне і шанобливе ставлення до своєї справи. Якість виконання всіх без винятку наших замовлень було найвищого рівня. Фахівці друкарні чудово розуміють всі тонкощі друку, відмінно розбираються в складних моментах технологічного процесу, а в разі складних моментів - пропонують конструктивні варіантів вирішення завдання.
Дякуємо Вам за оперативність, якість і своєчасну допомогу у вирішенні найскладніших і принципових для нас завдань.

2022 Всі права захищено. | LATONA
Сайт розроблено в: Yellow Web&Marketing